Samsung презентувала флагманський 49-дюймовий монітор mini-LED

Компанія Samsung офіційно презентувала оновлений 49-дюймовий ігровий монітор Odyssey G9 – нова модель отримала індекс “Neo”. Головною фішкою нового монітора є підсвітка mini-LED, яка використовується і у найновіших смарт-телевізорах Samsung (мова йде про модельний ряд Neo QLED). У новинки є підтримка технології HDR 10 Plus та 2048 зон локального затемнення, у той час як у попередньої моделі їх було лише 10. Пікова яскравість складає 2000 ніт.

Нова модель підтримує частоту оновленн 120 Гц, час реакції складає 1 мс – у цьому плані показники не змінилися з мниулорічної моделі. Також є підтримка технології NVIDIA G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro та HDMI 2.1 з VRR (Variable Refresh Rate). Слід, щоправда, звернути увагу на те, що всі ці нововведення підвищили ціну на 1000 доларів – новий Samsung Odyssey Neo G9 коштує 2500 доларів, у той час як оригінальна модель Odyssey G9 коштувала на 1000 доларів дешевше.

Samsung Odyssey Neo G9 доступний у білому глянцевому корпусі з темними рамками та має регульовану підсвітку. Як і минулу модель, компанія оснастила монітор RGB-підсвіткою Infinity Core, що розташована у задній частині корпусу та підтримує різноманітні світлові ефекти. На даний момент офіційно не розкрито доступність та ціну Samsung Odyssey Neo G9 в Україні.

Не пропустіть