Samsung представила 200-мегапіксельну камеру власного виробництва

Майже рік тому компанія Samsung представила свою першу 200-мегапіксельну камеру для смартфонів. Сьогодні вона анонсувала нову камеру з тією ж роздільною здатністю.

ISOCELL HP3 – це найновіший 200-мегапіксельний датчик камери компанії з 1/1,4-дюймовим сенсором та власним розміром пікселя 0,56 мкм. Таким чином, розмір пікселя був зменшений на 12%. Це дозволяє новому сенсору поміститися у більшу кількість пристроїв, а модуль займає на 20% менше за площу.

Датчик оснащений механізмом автофокусування Super QPD і може записувати відео 4К з частотою 120 кадрів в секунду та 8К-відео 30 кадрів за секунду.

“Samsung постійно лідирує на ринку сенсорів зображення завдяки своєму технологічному лідерству в сенсорах високої роздільної здатності з найменшими пікселями. З нашою останньою оновленою камерою ISOCELL HP3 з роздільною здатністю 0,56 мкм і роздільною здатністю 200 Мпікс, Samsung буде прагнути надати користувачам камер смартфонів неймовірні дозволи, що виходять за рамки професійного рівня”, – сказав виконавчий віцепрезидент відділу сенсорного бізнесу в Samsung Electronics Джунсео Йім.


Джерело Sammobile

Не пропустіть