Samsung працює над створенням сенсора 450 МП

Компанія Samsung вже презентувала сенсор ISOCELL HP1 з роздільною здатністю 200 МП, який має дебютувати у Moto X30 Pro у найближчі декілька днів. Зараз стало відомо, що у корейській компанії працюють над створенням іншого сенсора ISOCELL HP3 з роздільною здатністю 200 МП.

Крім цього, з’явилися дані про те, що Samsung зареєструвала торгову марку “Hexa²Pixel”, що може свідчити про розробку сенсора 450 МП. Нагадаємо, що ISOCELL HP3 використовують “Tetra²pixel”, що передбачає біннінг 16:1, у той час як “Hexa²Pixel” передбачає біннінг 36:1. Варто зазначити, що Samsung планує у майбутньому презентувати сенсор з роздільною здатністю 600 МП, і 450 МП – це лише половина шляху.

Враховуючи, що сенсори Samsung дають зображення після біннінгу у роздільній здатності від 12 МП до 12.5 МП, ймовірно, новий сенсор Samsung матиме роздільну здатність між 432 МП та 450 МП. Незважаючи на те, що компанія зареєструвала відповідну торгову марку, скоріш за все, рішення на ранній стадії розробки, і до релізу ще залишився час.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть