Samsung оголосила дату появи преміум-хромбука Galaxy Chromebook

Він з'явиться на полицях магазинів 6 квітня за $999.

У майбутнього Galaxy Chromebook від Samsung нарешті з’явилася офіційна дата випуску. Його можна буде придбати в Samsung і онлайн-магазині Best Buy наступного понеділка, 6 квітня, за ціною 999 доларів.

Пристрій поставляється в кольорі Mercury Grey і Fiesta Red, яка в деяких налаштуваннях виглядає яскраво-оранжевою. Це перший Chromebook з 13,3-дюймовим 4K OLED-дисплеєм. Ноутбук має більш потужний процесор, ніж ті, що встановлені у більшість Chromebook, чіп Intel 10-го покоління з 8 Гб оперативної пам’яті (LPDDR3) і 256 ГБ SSD.

Коли Samsung вперше показала пристрій в січні, компанія повідомила, що будуть доступні додаткові конфігурації, що включають до 16 ГБ оперативної пам’яті і 1 ТБ SSD. Однак з’ясувалося, що базова модель — тепер єдиний доступний варіант.

В клавіатуру вбудована камера для фотозйомки, коли пристрій працює в режимі планшета, а також є стилус, який знаходиться в бункері збоку.

Пристрій Samsung коштуватиме набагато більше, ніж відмінні конкуренти, такі як Chromebook Flip C434 від Asus за $549. За словами ресурсу The Verge, його ціна складе $999.

Джерело TheVerge
Не пропустіть