Samsung нарешті запускає Galaxy Ring: що вміє цей розумний перстень

Учора на презентації Samsung Galaxy Unpacked компанія Samsung анонсувала Galaxy Ring – перстень, який можна носити на пальці, що зміцнює екосистему пристроїв для відстеження стану здоров’я. Так, це вже третій чи четвертий раз, коли його анонсують, але сьогодні саме той день, коли ви можете зробити попереднє замовлення. Це свідома спроба завоювати ринок, на якому є багато менших гравців, зокрема Oura Ring. Ви також отримаєте звичайні поради від ШІ, які допоможуть вам краще піклуватися про своє тіло, коли вам здається, що справи йдуть не дуже добре.

Компанія хвалиться тим, що вона вбудувала свої існуючі сенсорні технології в набагато менший простір, який надає кільце. Перстень має акселерометр, датчик пульсу та температури шкіри, які передаватимуть дані до програми Samsung Health для створення портрета вашого тіла. У додатку ви зможете переглянути оцінку свого сну, скільки ви рухаєтеся під час сну, частоту серцевих скорочень і дихання, а також свій менструальний цикл. Загальний показник енергії відстежуватиме, наскільки добре, на його думку, ви почуваєтеся щодня, і пропонуватиме поради, що потрібно змінити.

Ви також отримаєте користь від сповіщень про пульс, якщо він стане занадто повільним або занадто швидким, і попередить вас, щоб уникнути неприємностей. Існує також функція настільних ставок, наприклад, автоматичне визначення тренувань і сповіщення, коли кільце вважає, що ви недостатньо рухалися останнім часом. Не кажучи вже про те, що кільце можна використовувати як дистанційний спуск затвора для вашого смартфона Galaxy.

Звичайно, розумний перстень може зробити не так багато, враховуючи обмеження, притаманні його формі. Але якщо ви вже перебуваєте в екосистемі Samsung і хочете бути впевненими, що завжди отримуєте максимально детальну інформацію про своє тіло, це не проблема.

Galaxy Ring виготовлений з титану і розрахований на глибину до 100 метрів, а також має клас захисту від проникнення води та пилу IP68. Залежно від розміру каблучки, яку ви оберете, вона важитиме від 2,3 до 3 грамів, а час автономної роботи від одного заряду акумулятора становить до семи днів. Galaxy Ring доступний у чорному, сріблястому або золотистому кольорах і коштуватиме 400 доларів. Попередні замовлення у США розпочинаються 10 липня, а у вільний продаж надійде 24 липня.

Джерело Engadget

Не пропустіть