Samsung готує планшет з вирізом, як у iPhone

Компанія Samsung повинна презентувати новий модельний ряд Galaxy Tab S8 вже найближчим часом. Старшою моделлю у цьому модельному ряду повинен стати Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, і зараз у Мережі з’явилися рендери цього планшета, які викликають певні питання.

Очікується, що Samsung Galaxy Tab S8 Ultra отримає флагманський чіпсет Samsung Exynos з графічним адаптером AMD Radeon. Також відомо, що у планшета буде справді великий 14-дюймовий дисплей. Решта подробиць про характеристики девайса поки залишаються невідомими.

Рендери показують, що у Galaxy Tab S8 Ultra буде справді дивне рішення на фронтальні панелі для розміщення подвійної фронтальної камери – тут буде виріз, як у iPhone останніх декількох років. Незважаючи на те, що у планшета достатньо тонкі рамки, компанія вирішила застосувати таке рішення, яке особливо дивно виглядає на планшеті.

Рендерами поділився відомий інсайдер Ice Universe, який регулярно ділився достовірними інсайдами. Він сам, щоправда, додає, що версія планшета, зображена на рендерах, може бути не остаточною.


Не пропустіть