Samsung готує нові смарт-годинники Galaxy Watch

Вони будуть менші за розміром.

Samsung готується представити Galaxy Watch 2 — продовження лінійки, яка не отримувала нових моделей вже півтора року. Відомості про новий смарт-годинник з’явився в базі даних Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC).

Samsung відступає від своєї тенденції до виготовлення гігантських розумних годинників — більша модель отримає 45-міліметровий корпус замість нинішніх 46-міліметрових, а 42-міліметрова модель зменшиться до 41-міліметрової. Новинки представлені під модельними номерами гаджетів SM-R845 і SM-R855. Вони можуть похизуватися підтримкою 4G LTE, а версії тільки з Wi-Fi отримали індекси SM-R840 і SM-R850.

На кількох доступних зображеннях показана тільки задня панель, тому неясно, чи зміниться схема управління сенсорної панелі Watch Active 2. Джерела SamMobile наполягають на поверненні панелі, що обертається.

Модель також пройшла сертифікацію FCC. Це означає, що годинник отримає корпус з нержавіючої сталі (також варто очікувати титановий варіант), захисне скло Gorilla Glass DX, а також захист від води, пилу і фізичних впливів (5 ATM і MIL- STD-810G).

Коли новинку представлять не повідомляється.


Джерело engadget

Не пропустіть