Samsung Galaxy Z Flip засвітився на якісних рендерах

Інсайдери також поділилися "технічною" інформацією.

Тематичний ресурс LetsGoDigital поділився інформацією про майбутню новинку та опублікував якісні зображення і відеоролик з комп’ютерною моделлю смартфона Samsung Galaxy Z Flip, раніше відомого під кодовою назвою Galaxy Bloom.

Galaxy Z Flip буде оснащений дисплеєм з гнучкого скла Ultra Thin Glass (UTG) — воно настільки тонке, що згинається без тріщин. Застосування такого матеріалу робить пристрій більш надійним і довговічним, але при цьому збільшує вартість кінцевого продукту, хоча точна ціна Galaxy Z Flip досі невідома.

Очікується, що смартфон матиме 6,7-дюймовий екран, що значно більше, ніж у Motorola RAZR, з частотою оновлення зображення 120 Гц і врізаною фронтальною камерою на 10 Мп. За словами джерела, основна камера матиме два датчика на 12 Мп, хоча інсайдер і не спростовує більш ранні чутки про 108 Мп і 5-кратний оптичний зум.

У конструкції Galaxy Z Flip використовується інноваційний шарнір Hideaway Hinge. Коли пристрій знаходиться у складеному стані, користувач отримує доступ до невеликого дисплея, на якому відображаються повідомлення, час, дата і індикатор заряду батареї. Який механізм використовується для закриття, невідомо.

Пристрій працюватиме на базі чіпсета Qualcomm Snapdragon 855 Plus в поєднанні з 8 ГБ оперативної пам’яті і 256 ГБ вбудованої пам’яті. На смартфон буде встановлена фірмова оболонка One UI 2 на базі Android 10. Він також буде працювати від двох акумуляторів — один з ємністю 900 мАг, інший — 2300 мАг.

Джерело letsgodigital
Не пропустіть