Samsung Galaxy Watch4 стане рекордсменом за об’ємом пам’яті

Новий годинник Samsung Galaxy Watch4 отримав істотний апаратний апгрейд в порівнянні з попередником. Зокрема, новинці приписують не тільки потужний процесор, але і рекордний для серії обсяг вбудованої пам’яті.

Samsung Galaxy Watch4 і Galaxy Watch4 Classic будуть побудовані на базі нового фірмового чіпа Exynos W920, виконаного по 5-нм техпроцесу. Крім того, гаджети оснастять 1,5 ГБ оперативної пам’яті, що на 50% більше, ніж у багатьох інших носимих пристроїв з Wear OS. Ще одним ймовірним нововведенням стане збільшення обсягу вбудованого накопичувача розумного годинника до 16 ГБ.

За наявною інформацією, гаджети будуть працювати під управлінням фірмового призначеного для користувача інтерфейсу One UI Watch, що базується на Wear OS і розроблений Samsung спільно з Google. Така інтеграція дозволить автоматично завантажувати в смарт-годинник будь-який додаток, встановлений на смартфон в версії, адаптованої для носимих пристроїв.

Очікується, що Galaxy Watch 4 і Galaxy Watch 4 Classic будуть представлені 11 серпня, а в продаж надійдуть 27 серпня. Раніше очікувана роздрібна ціна новинок засвітилася на сайті Amazon.

Не пропустіть