Samsung Galaxy Tab S8 Ultra отримає великий дисплей і топову начинку

Відомий інформатор Ice Universe стверджує, що планшет Samsung Galaxy Tab S8 Ultra буде оснащений гігантським 14,6-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 2960х1848 пікселів. Джерело припускає, що роздільна здатність екрану буде рекламуватися як 3K.

Інсайдер також додав, що планшет Samsung Galaxy Tab S8 Ultra, який проходить під кодовою назвою SM-X906B, буде оснащений акумуляторною батареєю ємністю 11500 мА•год. Також очікується, що планшет отримає чотири динаміки.

Як уже повідомлялося, що Samsung працює над технологією BRS (Border Reduction Structure), яка дозволить зменшити ширину рамок екрану. Крім того, очікується, що технологія буде вперше реалізована в Galaxy Tab S8 Ultra. Пізніше вона дебютує на смартфонах з більш високим співвідношенням екрану до корпусу.

Планшет повинен бути побудований на базі однокристальної системи Samsung Exynos 2200. Пристрій може працювати під управлінням ОС Android 12 з коробки з OneUI 4.0. Презентація новинки очікується на початку наступного року.

Ice Universe спрогнозував анонс 200-мегапіксельного Samsung ISOCELL HP1, 50-мегапіксельного Samsung ISOCELL GN5 та інших датчиків зображення південнокорейської компанії, а також регулярно точно повідомляє відомості з відділу досліджень і розробок Samsung. Всі його витоки з Samsung Galaxy S21 підтвердилися.

Джерело Gizchina
Не пропустіть