Samsung Galaxy S21 Ultra дійсно отримав підтримку S Pen

Смартфон демонструється на нових рендерах.

Компанія Samsung офіційно підтвердила, що серія Galaxy S21 буде офіційно представлена ​​14 січня. Після цього в Мережі з’явилися знімки чохла Galaxy S21 Ultra — вони підтверджують функцію, яка вперше з’явиться в серії Galaxy S. Це стилус S-Pen.

Раніше повідомлялося, що Samsung Galaxy S21 Ultra не отримає місця в корпусі для зберігання стилуса, як це передбачено у смартфонів серії Galaxy Note. Замість цього необхідно буде використовувати фірмовий чохол.

Рендери, опубліковані WinFuture, показують, що чохол отримав широку рамку зліва, де і можна розмістити електронне перо. При цьому воно буде розташовуватися таким чином, щоб телефон міг заряджатися по бездротовій мережі.

Bluetooth-функції стилуса, такі як дистанційний затвор, акселерометр і гіроскоп для виявлення жестів, вимагають постійно тримати його зарядженим.

Витік також показав, що S Pen S21 Ultra буде коштувати 40 євро. Samsung буде продавати його в комплекті з силіконовим чохлом.

Крім того, аналітик Роланд Квандт повідомив, що Galaxy S21 Ultra буде єдиним смартфоном з серії, який отримає слот для MicroSD.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть