Samsung Galaxy S20 програв своєму конкуренту з Китаю ще до офіційного анонса

І це сумно

Останні кілька років на п’яти колись популярній Samsung наступає одна молода, але вкрай енергійна компанія – OnePlus. Ось і цього разу, не встиг новий флагман південнокорейського гіганта вийти у світ, як уже виявився застарілим, а все через OnePlus 8, який отримає проривний екран.

Якщо вірити останнім витокам, то новий пристрій від OnePlus отримає можливість працювати з частотою екрану 120 Гц при роздільній здатності екрану WQHD+. Прийдешній флагман Samsung також повинен отримати підтримку 120 Гц, але є одне “але” – корейський смартфон буде працювати в подібному режимі лише при роздільній здатності екрану FullHD, у той час як при максимальній роздільній здатності екрану частота становитиме стандартні 60 Гц.

Взагалі, багато експертів галузі вважають, що Samsung все частіше нагадує старого діда, який не встигає за всіма інноваціями, які може запропонувати ринок, плавно перетворюючись з лідера галузі на наздоганяючого гравця. Нагадаємо, що анонс Galaxy S20 очікується вже 11 лютого, в той час як OnePlus 8, найімовірніше, покажуть лише в травні.

Джерело twitter
Не пропустіть