Samsung Galaxy A82 з поворотною камерою готується до виходу

Компанія Samsung працює над першим 5G-смартфоном, у якого буде поворотна камера. Очікується, що модель вийде у другій половині цього року. Нагадаємо, що смартфон стане наступником Samsung Galaxy A80, який був презентований ще два роки тому і став першим смартфоном і єдиним на даний момент смартфоном Samsung з поворотною основною камерою.

Нагадаємо, що перше покоління Samsung Galaxy A80 використовувало 6.7-дюймовий дисплей, у якого не було жодних вирізів, а роль фронтальної камери виконувала основна. Вона включала головний сенсор 48 МП, ультраширокий 8 МП та 3D-сканер глибини.

На даний момент на ринку більше немає рішень з поворотною камерою – виробники більше дивляться в сторону смартфонів з піддисплейними або висувними камерами, як от минулорічні ZTE Axon 20 5G та Poco F2 Pro відповідно, але цього року все може змінитися, і поворотні камери повернуться в моду. Це стане непоганою заміною іншим рішенням, особливо в умовах, коли більшість смартфонів оснащені врізаними в дисплей фронтальними камерами.

Також слід звернути увагу на те, що Samsung Galaxy A82 стане першим смартфоном з 5G, у якого буде поворотна фронтальна камера (у Samsung Galaxy A80 не було підтримки у мережах п’ятого покоління). Скоріш за все, смартфон отримає чіпсет Qualcomm Snapdragon 700-ї (у Samsung Galaxy A80, нагадаємо, був Snapdragon 730G).

Не пропустіть