Samsung Galaxy A32 4G отримає кращий дисплей, ніж більш дорогий Galaxy A32 5G

Минулого місяця компанія Samsung презентувала свій найбільш доступний 5G-смартфон Galaxy A32 5G, який мав незабаром отримати і 4G-варіант. Зараз з’явилися відомості про Samsung Galaxy A32 4G, який з’явився на рендерах у білому та чорному кольорових варіантах.

Раніше цього місяця стало відомо, що Samsung Galaxy A32 4G буде доступним у чотирьох кольорах, щоправда, на рендерах можна побачити тільки білий та чорний варіанти. Щоправда, можна також побачити, що модель отримає дисплей з Infinity-U дисплеєм, на відміну від Galaxy A32 5G, який оснащений Infinity-V дисплеєм.

Що важливо, кнопка включення не має вбудованого сканера, що підтверджує інформацію про те, що сканер відбитків пальців у Galaxy A32 4G буде розташований у дисплеї, що, у свою чергу, свідчить про те, що смартфон буде оснащений AMOLED-дисплеєм, як і його попередники (Galaxy A31, Galaxy A30s). За роботу Galaxy A32 4G буде відповідальний чіпсет MediaTek Helio G85.

Samsung Galaxy A32 4G буде оснащений основною камерою 48 МП (основний сенсор) + 8 МП (ультраширокий) + 5 МП (макро) + 2 МП (датчик глибини) та фронтальною (13 МП). За автономність буде відповідальний акумулятор об’ємом 5000 мАг, у якого буде підтримка швидкої зарядки потужністю 15W. З коробки модель буде поставлятися з операційною системою Android 11 з оболонкою One UI 3.0.

Не пропустіть