Samsung Electronics випускає The Freestyle – портативний екран для невпинних розваг

Напередодні CES 2022 компанія Samsung Electronics оголосила про вихід The Freestyle – свого цілковито нового портативного екрана й розважального пристрою. Гнучкий у користуванні The Freestyle працює на основі унікальної, першої у своєму роді технології, пропонуючи можливості для оптимального перегляду й розваг тим споживачам, які бажають завжди й усюди мати доступ до відео- й аудіоконтенту.

Призначений для покоління Z і міленіалів The Freestyle поєднує в одному легкому й портативному девайсі проєктор, смартдинамік і пристрій для зовнішнього освітлення. Що стосується портативності, The Freestyle важить всього 830 грамів і дає змогу без зусиль перетворити будь-яку поверхню на екран. На відміну від громіздких конструкцій звичайних проєкторів The Freestyle оснащено регульованою підставкою, що обертається на 180 градусів, тож користувачі зможуть і без окремого екрана демонструвати високоякісне відео будь-де – на столі, підлозі, стінах чи навіть на стелі.

«The Freestyle – це унікальний проєктор, спрямований на максимальну універсальність і гнучкість, щоб задовольнити мінливі потреби споживачів. The Freestyle, що не обмежується простором чи формфактором, є веселим та універсальним пристроєм, яким можна користуватися в будь-який бажаний спосіб», – сказав Саймон Сон, виконавчий віцепрезидент та керівник команди продажів і маркетингу Samsung Electronics.

The Freestyle оснащено функціями повної автокорекції нахилу та горизонтальних викривлень на основі передової в галузі технології. Завдяки цим функціям пристрій самостійно підлаштовує екран відповідно до будь-якої поверхні під будь-яким кутом, щоразу досягаючи картинки з бездоганними пропорціями. Крім того, з автофокусуванням The Freestyle відтворює кришталево чітке зображення розміром до 100 дюймів – на будь-якій поверхні й під будь-яким кутом. А подвійний пасивний випромінювач створює чисті й насичені баси без спотворень; завдяки його об’ємному звучанню 360 користувачі можуть будь-де насолоджуватися звуком кінематографічного рівня.

The Freestyle сумісний із зовнішніми батареями1 з підтримкою USB-PD та потужністю 50 Вт / 20 В або вище, а тому його можна брати із собою куди завгодно, навіть у довгу подорож чи похід. The Freestyle також є першим портативним екраном, що, крім сумісності зі звичайною розеткою, працює від під’єднання до стандартного лампового патрона E262 без додаткових кабелів.

Коли The Freestyle не використовується для стримінгу контенту, його світлові ефекти допоможуть створити незабутню атмосферу завдяки режиму Ambient і напівпрозорій кришці об’єктива. The Freestyle також слугує як смартдинамік: аналізує музику та поєднує її зі світловими ефектами, які проєктуються на стіну, підлогу чи будь-що інше.

The Freestyle володіє функціоналом Smart TV телевізорів Samsung, надаючи доступ до вбудованих потокових сервісів і функцій дублювання мобільного екрана, сумісних із мобільними пристроями на Android та iOS. Цей проєктор став першим у своїй галузі із сертифікацією від основних глобальних партнерів ОТТ, тож гарантує найкращий досвід перегляду.

The Freestyle буде демонструватися під час CES 2022 з 5 до 7 січня. Із 4 січня пристрій стане доступним для попереднього онлайн-замовлення на ринку США, протягом наступних місяців доступність пошириться на інші глобальні ринки.

Не пропустіть