Samsung Display презентують багато AMOLED-дисплеїв для ноутбуків у 2021 році

Компанія Samsung Display офіційно розповіла, що планує презентувати понад 10 різних AMOLED-матриць, які будуть призначені для ноутбуків. Діагональ цих дисплеїв складе від 13.3 до 16 дюймів, що дозволить встановлювати їх у ноутбуки різних сегментів та виробників. Нагадаємо, що у 2019 році компанія вже презентувала AMOLED-дисплей з діагоналлю 15.6 дюйма та роздільною здатністю 4К, який був призначений для ноутбуків.

По суті, компанії Samsung Display вдалося посприяти новому сегменту ноутбуків з OLED-дисплеями. В їх ряди вже ввійшли HP, Lenovo та Dell, і з часом цей список повинен лише розширюватися. Крім Samsung Display, подібні рішення пропонують інші виробники, у тому числі компанії EDO та BOE.

Очікується, що у першу чергу цього року ми побачимо ноутбуки з діагоналлю дисплея 15.6 дюйма, роздільна здатність яких складе Full HD. Очікується, що ці панелі будуть справді популярними, оскільки саме такі характеристики на даний момент є найбільш популярними серед дисплеїв для ноутбуків. Очікується, що популярність ноутбуків з AMOLED-дисплеями повинна вирости цього року у 5 разів.

Джерело OLED-info

Не пропустіть