Розумний годинник Realme Watch S100 вийде уже цього місяця

Розумний годинник Realme Watch S і його покращена версія Realme Watch S Pro була випущена ще у 2020-му, тому логічно, що уже цього місяця повинен з’явитися наступник. Він називатиметься Realme Watch S100 і буде доступним лише у чорному кольорі.

Оскільки це буде розумний годинник серії S, очікується, що він матиме круглий циферблат. На даний момент немає жодних подробиць про можливості розумного годинника або його характеристик, але перед анонсом вони повинні з’явитися на сайтах сертифікації.

Кілька місяців тому Realme випустила Realme Watch T1 у Китаї. Розумний годинник оснащений 1,3-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм роздільною здатністю 416×416 пікселів. Це AMOLED-панель із щільністю 325 пікселів на дюйм. Розумний годинник має більше 50 циферблатів і корпус з нержавіючої сталі.

Годинник підтримує режим Always On Display та пропонує до 7 днів автономної роботи. Є функції відстеження серцевого ритму та моніторинг рівня кисню у крові. Крім того, годинник підтримує 110 спортивних режимів і пропонує водонепроникність до 5 атм.


Джерело Gizmochina

Не пропустіть