Розробник запустив Spotify на iPad 2004 року випуску

Виявилося, що запустити Spotify можна не тільки з комп’ютера або смартфона. Ентузіасту вдалося запустити сервіс на iPod 2004 року випуску. Не обійшлося без модернізації пристрою.

Модель 2004 року, яку зламав Дюпон (Dupont), не має можливості підключитися до Інтернету через Wi-Fi, тому ентузіасту довелося істотно переробити пристрій. Були вилучені майже всі “нутрощі”. Фактично від оригінального iPod залишився тільки корпус і колесо управління Click Wheel.

В основі пристрою тепер лежить Raspberry Pi Zero W за 10 доларів. Для живлення пристрою довелося замінити стандартний акумулятор на новий ємністю 1000 мАг. Для зарядки передбачений порт micro USB.

Загалом, всі комплектуючі обійшлися розробнику в менш ніж 100 доларів. Найдорожчою частиною, яка коштувала 40 доларів, був кольоровий екран, який Дюпон використовував для заміни оригінального дисплея iPod (модель 4-го покоління була останньою, що постачалася з монохроматичним екраном).

Після модифікації устаткування Дюпон створив додаток Spotify для Raspberry Pi з використанням API Spotify. Зовнішній інтерфейс навіть дозволяє плеєру шукати пісні, хоча без сенсорної клавіатури це може зайняти деякий час.

Пристрій має як Wi-Fi, так і Bluetooth, що дозволяє йому підключатися до бездротових динаміків і навушників.

Джерело engadget
Не пропустіть