Розкрито ціну Samsung Galaxy Buds 2

Компанія Samsung запланувала захід Unpacked на 11 серпня, і вже відомо, що в рамках цього заходу будуть презентовані флагманські гнучкі смартфони Samsung Galaxy Z Fold 3 та Samsung Galaxy Z Flip 3. Очікується, що в рамках цього заходу будуть презентовані Samsung Galaxy Watch 4 та Samsung Galaxy Buds 2. Зараз, перед офіційною презентацією, стала відома ціна Samsung Galaxy Buds 2.

Samsung Galaxy Buds 2 коштуватиме на європейському ринку 172.90 євро, що достатньо близько до ціни Samsung Galaxy Buds+, що коштували на старті продаж 170 євро. Це достатньо висока ціна, враховуючи, що ціна попередньої моделі і так складала 149 євро.

Нові навушники Samsung Galaxy Buds 2 будуть мати дизайн, що нагадуватиме попередника. Вони будуть доступними у чотирьох кольорах: чорному, білому, зеленому та фіолетовому. У Galaxy Buds 2 буде підтримка активного поглинання шумів, краще підключення та краща автономність.

Samsung Galaxy Buds з кодовим модельним номером SM-R177 пройшли сертифікацію FCC. Об’єм акумулятора у навушниках складає 120 мАг, об’єм акумулятора кейса складає 500 мАг. Очікується, що навушники будуть конкурувати з Apple AirPods Pro.

Не пропустіть