Розкрито подробиці про нові смарт-годинники Samsung

Компанія Samsung Electronics готується до випуску нового покоління своїх смарт-годинників. Нове покоління буде включати флагманські моделі Samsung Galaxy Watch 4 та Samsung Galaxy Watch Active 4. Очікується, що офіційно ці моделі будуть презентовані в рамках Galaxy Unpacked, на якому також покажуть Samsung Galaxy Z Fold 3 та Samsung Galaxy Z Flip 3. Щоправда, можливий і варіант, коли компанія презентує їх раніше, ще у червні.

Вже відомо, в яких розмірах будуть презентовані новинки – Galaxy Watch 4 з’являться у версіях 42 міліметри та 46 міліметрів, що на 1 міліметр, відповідно, більше за версії у актуальних Samsung Galaxy Watch 3. У свою чергу, Galaxy Watch Active буде мати розміри 40 та 42 міліметри, у той час як у актуального покоління Galaxy Watch Active вони складають 40 або 44 міліметри.

Слід також звернути увагу на те, що збільшений розмір Samsung Galaxy Watch 4 у порівнянні з попереднім поколінням підтверджує та доповнює попередні дані про те, що у них будуть більші акумулятори. Так, відомо, що старша модель буде оснащена акумулятором об’ємом 350 мАг.


Не пропустіть