Розкрито подробиці про AirPods Pro 2

Компанія Apple готує до виходу нові флагманські навушники AirPods Pro 2, і у Мережі вже з’являються рендери та подробиці про нову модель. Модель має отримати нову систему H1, що підтримуватиме адаптивне активне поглинання шумів. Очікується, що вона буде демонструвати кращу енергоефективність, ніж у першому поколінні AirPods.

Крім цього, буде покращена функція Find My, а також нові фішки, такі як моніторинг серцебиття і допомога зі слухом (це можна обережно назвати аналогом слухового апарата, але варто дочекатися до презентації та перших тестів, щоб краще зрозуміти реальні можливості). Для зарядки буде використовуватися роз’єм USB-C, очікується покращена технологія швидкої зарядки.

Навушники будуть дуже схожими на перше покоління AirPods Pro та на AirPods 3. У AirPods Pro 2 будуть використовуватися такі самі чутливі ніжки, як і в AirPods Pro першого покоління. Очікується, що в моделі буде можливість моніторингу температури з використанням датчика серцебиття, але поки незрозуміло, у якому саме вигляді буде доступний цей моніторинг температури.

Варто зазначити, що для роботи функцій Hearing Aid та оновленої Find My кейс оснастили мікрофоном та динаміком. Серед інших змін з кейсом слід виділити появу “вушка” для кріплення навушників на петлі, а також ймовірну появу підтримки кодека ALAC.


Джерело GSMArena

Не пропустіть