Розкрито плани OnePlus щодо смартфона OnePlus 9T

Компанія OnePlus вже декілька днів підряд випускала весною свій флагманський модельний ряд смартфонів, а восени – злегка оновлені версії цих моделей з індексом “T”. Минулого року компанія презентувала лише OnePlus 8T, а моделі OnePlus 8T Pro ми так і не побачили. Згідно з останніми даними, цього року OnePlus не планує випускати OnePlus 9T.

Нагадаємо, що весною цього року компанія презентувала флагманські моделі OnePlus 9 та OnePlus 9 Pro, а також доступний флагманський OnePlus 9R. Декілька днів тому OnePlus офіційно презентувала новий середньобюджетний смартфон OnePlus Nord 2 5G.

Раніше у Мережі зявлялися дані про характеристики OnePlus 9T. Модель мала отримати основну квадрокамеру з головним сенсором 108 МП. OnePlus 9T мав поставлятися з AMOLED-дисплеєм, що мав би роздільну здатність FullHD+ та частоту оновлення 120 Гц. Модель мала отримати акумулятор об’ємом 4500 мАг та швидку зарядку потужністю 65W.

Цілком імовірно, що компанія справді планувала презентувати OnePlus 9T. Серед правдоподібних причин такого рішення є загальна нестача мікросхем, що негативно впливає на всіх виробників смартфонів. Нагадаємо, що це через це навіть Samsung довелося відмовитися від випуску нового Galaxy Note, презентація якого очікувалася вже в серпні.

Не пропустіть