Розкрито нові подробиці про Samsung Galaxy S21 FE

У Мережі з’явилися рендери нового перспективного флагманського смартфона Samsung Galaxy S21 FE, який стане наступником минулорічного Samsung Galaxy S20 FE. Нова модель буде доступною у білому, чорному, оливково-зеленому та фіолетовому кольорах.

Samsung Galaxy S21 FE буде майже точною копією Galaxy S21, але, судячи зі слів інсайдера, цей смартфон буде схожим з Galaxy S21 Ultra. З цього можна зробити висновок, що нова доступна модель отримає деякі фішки цього флагмана, але поки немає інформації, які саме.

Вже відомо, що Samsung Galaxy S21 FE отримає AMOLED-дисплей з діагоналлю 6.5 дюйма та роздільною здатністю FullHD+, частота оновлення повинна скласти 120 Гц. На вибір буде доступно 6 ГБ оперативної та 128 ГБ внутрішньої пам’яті, або 8 ГБ оперативної та 256 ГБ внутрішньої пам’яті.

За роботу буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888. За автономність буде відповідальний акумулятор об’ємом 4500 мАг, у якого буде підтримка швидкої зарядки потужністю 25W. Основна камера буде включати три сенсори по 12 МП, щоправда, більше про неї нічого не відомо.


Не пропустіть