Розкрито нові подробиці про першу AR-гарнітуру Apple

У Мережі з’явилися нові дані про розробку першої AR-гарнітури Apple. Згідно з останніми аналітичними даними, компанія Apple повинна презентувати свій перший девайс цього сегменту вже в четвертому кварталі 2022 року. Слід нагадати, що раніше стало відомо, що у компанії Apple розглядають декілька своїх найпотужніших чіпсетів, і деякі з них навіть потужніші за Apple M1, які використовуються в актуальних Mac.

Зараз стало відомо, що гарнітура Apple буде оснащена двома процесорами: один в плані потужності буде не гірший за Apple M1, а інший буде енергоефективним та відповідатиме за обробку даних з сенсорів. Аналітики стверджують, що гарнітура потребує, як мінімум, 6-8 оптичних модулів, щоб змогти одночасно демонструвати декілька потоків відео користувачу.

Також відомо, що перша AR-гарнітура від компанії Apple буде повністю автономною та не потребуватиме підключення до зовнішнього пристрою. У Apple планують забезпечити підтримку багатьох сервісів та додатків, при цьому мета досить амбітна: замінити AR-гарнітурами смартфони iPhone. Окрім цього, відомо, що пристрій буде оснащений двома дисплеями Micro OLED від компанії Sony, кожен з яких буде мати роздільну здатність 4К.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що після AR-гарнітури компанія планує презентувати компактні та легкі окуляри з підтримкою доданої реальності, які фігурують під кодовим модельним номером N421. Спершу очікувалось, що вони будуть презентовані у 2023 році, але згодом випуск відклали на 2025 рік. Раніше з’явилися дані про те, що компанія Apple співпрацює з TSMC для створення ультратонкого дисплея Micro OLED для гарнітур з підтримкою доданої реальності.

Не пропустіть