Розкрито маловідомі функції Viber

На даний момент Viber залишається найпопулярнішим месенджером серед українських користувачів, і у ньому є багато фішок, про які не знає більшість користувачів. Ми підібрали для вас найбільш маловідомі, дізнавшись про які, ви будете використовувати цей сервіс з набагато більшим комфортом.

Достатньо важливою фішкою є двостороннє шифрування у чатах, які дозволяють захистити приватність переписки. Крім цього, чат можна зробити приватним, завдяки чому він буде доступним лише після того, як користувач введе пароль, що робить безпеку ще кращою. Також варто звернути увагу на те, що Viber дозволяє зробити власні стікери та ділитися ними через додаток.

Слід звернути увагу на те, що, що медіаконтент займає дуже багато місця на смартфоні користувача Viber. Для виправлення цієї проблеми слід автоматично надати шлях для збереження у галерею, щоб дані зберігалися на карті пам’яті формату microSD. Це можливо завдяки використанню “Даних та мультимедіа”.

Після останніх оновлень Viber почав відчутно сильніше розряджати смартфон. Це відбувається через те, що месенджер постійно працює у фоновому режимі, що можна при необхідності відключити – для цого слід зайти у розділ з налаштуванням та відімкнути пункт “Завжди на зв’язку”. Останньою корисною фішкою Viber можна назвати інтегровану перекладач, завдяки якому можна спілкуватися з іноземцем, при цьому кожен співрозмовник може використовувати свою мову.

Не пропустіть