Розкрито характеристики та дизайн Realme 9

Компанія Realme працює над новим модельним рядом Realme 9, який повинен бути презентованим вже незабаром. Він буде наступником бюджетного модельного ряду Realme 8, що був презентований раніше цього року. На даний момент розкритий деякі характеристики та дизайн смартфона Realme 9.

Realme 9 з фронтальної панелі нагадує попереднє покоління, Realme 8 – у нього тонкі рамки та фронтальна камера у вирізі в верхньому лівому куті дисплея. Модель оснащена блоком квадрокамери з головним сенсором 64 МП. На лівій грані розташована качелька регулювання гучності та лоток для SIM-карти, на нижній – мініджек 3.5 міліметра та USB-C.

Нагадаємо, що компанія Realme готується до презентації Realme GT 5G, Realme Book та Realme Pad для міжнародного ринку, яка повинна пройти вже 15 червня. Очікується, що Realme покаже ноутбук з відношенням сторін 3:2, алюмінієвим корпусом та працюватиме з операційною системою Windows 10 з коробки.

Realme Pad стане першим планшетом компанії Realme. Він буде оснащений основною подвійною камерою та, цілком імовірно, металевим корпусом. Очікується, що нові деталі про ці продукти стануть відомими вже найближчим часом.


Не пропустіть