Розкрито характеристики Samsung Galaxy A22

Компанія Samsung працює над новим бюджетним смартфоном Samsung Galaxy A22 5G, який фігурує під кодовим модельним номером SM-A226B. Модель повинна стати найдешевшим 5G-смартфоном на ринку. Про те, що ця модель повинна вийти вже незабаром, свідчить те, що вона недавно пройшла сертифікацію агентства BIS.

З того, що модель пройшла тест HTML5Test, ми дізналися, що вона буде поставлятися з операційною системою Android 111. На жаль, характеристик Galaxy A22 4G ми не знаємо, а от Galaxy A22 5G відомо трохи більше. Дизайн у цих моделях буде ідентичним, різниця буде лише в чіпсеті.

Samsung Galaxy A22 5G отримає чіпсет, нижчий за MediaTek Dimensity 800U, який встановлений у Galaxy A32 5G. Модель може отримати MediaTek Dimensity 720, Dimensity 700 або Qualcomm Snapdragon 480. Модель отримає основну квадрокамеру з головним сенсором 48 МП, ультрашироким 8 МП, макро 2 МП та датчиком глибини 2 МП, а також фронтальну камеру 13 МП.

Новий Samsung Galaxy A22 5G повинен отримати два варіанти оперативної та внутрішньої пам’яті, хоча решта деталей поки залишаються невідомими. Модель буде доступною у сірому, білому, зеленому та фіолетовому кольорах. Очікується, що ціна моделі буде складати 229 євро.


Не пропустіть