Розкрито характеристики нового ігрового смартфона Nubia Red Magic 6R

Компанія Nubia працює над створення нового ігрового смартфона Nubia Red Magic 6R, і характеристики цього смартфона вже розкриті завдяки офіційному сайті FCC. Модель оснащена 8 ГБ оперативної та 128 ГБ внутрішньої пам’яті. За автономність відповідальний акумулятор об’ємом 4100 мАг, у якого буде підтримка швидкої зарядки потужністю 30W.

Nubia Red Magic 6R повинен стати більш доступною альтернативою Red Magic 6. Очікується, що ця модель, оскільки вона є більш доступною, буде оснащена дисплеєм з частотою оновлення 120 Гц або 144 Гц, а не 165 Гц, як у флагмана Nubia. Про дизайн відомо небагато – модель буде оснащена основною вертикальною квадрокамерою з LED-спалахом.

Очікується, що за роботу смартфона буде відповідальний чіпсет Qualcomm Snapdragon 870, який ідеально підходить для версій флагманських смартфонів з індексами “Lite/R/S”. Це розігнана версія минулорічного флагманського Qualcomm Snapdragon 865+, яка має, по суті, ті самі технічні характеристики.

Девайс повинен отримати підтримку Bluetooth 5.2 та Bluetooth LE, щоправда, про решту стандартів інформації поки немає. Очікується, що більше інформації має з’явитися найближчим часом.Не пропустіть