Розкрито характеристики Lenovo Legion 2 Pro

Декілька днів тому компанія Lenovo розкрила нам дату презентації свого нового флагманського ігрового смартфона Legion 2 Pro, а зараз нам стали відомі характеристики цієї новинки. Нагадаємо, що презентація цієї моделі повинна пройти вже 8 квітня.

Компанія вже офіційно підтвердила, що модель отримає великий 6.92-дюймовий дисплей Samsung AMOLED E4, який буде повністю симетричним. Нагадаємо, що у першого покоління був відчутно менший дисплей, діагональ якого складала 6.55 дюйма. Частота оновлення, очікувано, складе 144 Гц.

Слід нагадати, що модель вже пройшла тестування у популярному китайському бенчмарку Master Lu, де їй вдалося набрати 962155 балів, ставши найпотужнішим смартфоном у світі. Згідно з характеристиками смартфона, які відображає бенчмарк при тестуванні, модель оснащена Snapdragon 888, в парі з яким працює 16 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті при цьому складає 512 ГБ.

Очікується, що модель отримає об’ємний акумулятор та швидку зарядку потужністю до 130W. Покупцям на вибір також будуть доступні моделі з 12 ГБ оперативної та 128 ГБ внутрішньої пам’яті, а також з 12 ГБ оперативної та 256 ГБ внутрішньої пам’яті. Система охолодження моделі буде включати два вентилятори.

Не пропустіть