Розкрито характеристика смарт-годинника Samsung Galaxy Watch4

Компанія Samsung готується до випуску смарт-годинників модельного ряду Galaxy Watch 4. Девайс пройшов сертифікацію Федеральної комісії по зв’язку США (FCC), яка надала всі подробиці про ці наручні девайси.

Модель Samsung Galaxy Watch4 з підтримкою Wi-Fi фігурує під кодовим модельним номером SM-R880, а версія з LTE фігурує під номером SM-885U. Обидва наручні девайси оснащені дводіапазонним модулем Wi-Fi, NFC, GNSS та Bluetooth. У обох версій буде підтримка бездротової зарядки потужністю 5W, також відомо, що у них буде підтримка відтворення музики з власної пам’яті.

Смарт-годинники будуть працювати під управлінням операційної системи Wear OS з фірмовою оболонкою OneUI. Очікується, що Samsung розкриє подробиці про нову операційну систему для годинників вже 28 червня в рамках виставки MWC 2021. Розумний годинник Samsung Galaxy Watch4 буде доступним у розмірах 42 та 46 міліметрів, а Galaxy Watch Active 4 – з розмірами 40 та 42 міліметри.

Згідно з останніми даними, Samsung планує презентувати Samsung Galaxy Watch 4 вже 11 серпня. Разом з ними презентують флагманські гнучкі смартфони Galaxy Z Fold3 та Galaxy Z Flip3. Усі новинки повинні бути презентовані вже 3 серпня.


Не пропустіть