Розкрито дизайн та характеристики нового ігрового смартфона ZTE Nubia

Компанія ZTE вже незабаром планує презентувати новий флагманський ігровий смартфон Nubia Red Magic 6 та його Pro-версію, і зараз у Мережі з’являється все більше й більше інформації про цю модель, у тому числі й живі зображення. Для того, щоб ігровий процес міг продовжуватися довго і без просідання продуктивності, у компанії передбачили систему активного охолодження, яка стане однією з головних фішок смартфона.

Завдяки інформації від регулятора TENAA, стало відомо, як виглядатиме ця нова модель Nubia та її Pro-версія. Дизайн смартфона явно показує, що модель призначена, у першу чергу, для ігор. Також стали відомі габарити цих моделей і вони, очікувано, будуть немалими – у Red Magic 6 вони складуть 169.86 х 77.19 х 9.8 міліметра, а у Red Magic 6 Pro – 169.86 х 77.19 х 9.7 міліметра.

За автономність у молодшій моделі буде відповідальний акумулятор об’ємом 4380 мАг, а у старшої – 4960 мАг. Для швидкої зарядки передбачено розбиття акумулятора на дві частини, які заряджаються паралельно, за рахунок чого збільшується швидкість зарядки при меншому нагріві.

За роботу обох моделей, очікувано, буде відповідальний флагманський чіпсет Qualcomm Snapdragon 888, в парі з яким працювати оперативна пам’ять стандарту LPDDR5, об’єм якої буде варіюватися в залежності від версії. Частота оновлення дисплея буде складати 165 Гц, модель буде підтримувати швидку зарядку потужністю 120W. На презентації, крім Red Magic 6, нам мають показати ще й Red Magic Watch від Nubia.

Не пропустіть