Розкрито дизайн останніх флагманів LG

У Мережі з’явилися живі фото останніх флагманських смартфонів компанії LG, які фігурують під назвами LG Rollable та LG Rainbow. Нагадаємо, що LG Rollable – це модель з дисплеєм, який може скручуватись та розкручуватись і про який дані вже з’являлися протягом досить тривалого періоду часу. Під назвою “LG Rainbow” фігурував флагманський LG V70.

Нагадаємо, що вчора у компанії LG офіційно підтвердили закриття свого смартфонного підрозділу. Компанія продовжить продавати актуальні моделі, а повністю закрити смартфонний бізнес у LG планують до кінця липня цього року. Деякі джерело повідомляють, що модель буде презентована у травні-червні цього року, причому вона пройшла тестування у AI Benchmark, де змогла обігнати всі інші моделі на Qualcomm Snapdragon 888.

Інші інсайдери натомість стверджують, що ні LG V70, ні LG Rollable так і не вийдуть ринок. Це виглядає достатньо логічно, оскільки компанія повністю закрила свій смартфонний підрозділ, через що скасування випуску всіх запланованих моделей виглядає досить логічним рішенням.

Від самої LG на даний момент ми не чули жодних заяв про те, яка доля очікує ці моделі. Скоріш за все, навіть у випадку, якщо вони вийдуть, моделі не стануть популярними, адже виробник закриває цей напрямок, тому підтримка та оновлення нових моделей будуть під питанням.Не пропустіть