Розкрито дизайн наступника одного з найпопулярніших флагманів Samsung

Минулого року компанія Samsung презентувала флагманський смартфон Galaxy S20 FE, який зміг стати хітом продаж (якщо мова йде про Snapdragon-версію, оскільки Exynos-версію досить активно критикували). Згідно з інсайдерськими даними, цього року Samsung планує презентувати наступника для цієї моделі, яка вийде під назвою Samsung Galaxy S21 Fan Edition. У Мережі вже почали з’являтися дані про цей смартфон.

Samsung Galaxy S21 Fan Edition повинен отримати плоский дисплей AMOLED з роздільною здатністю FullHD+, задня панель у моделі буде виконана з пластику. Модель одразу можна відрізнити від стандартного Galaxy S21, оскільки модуль камери буде виконаний з пластику того самого кольору, що й задня панель смартфона.

Модель буде оснащена трохи меншим дисплеєм, ніж минулорічний Samsung Galaxy S20 Fan Edition. Смартфон буде оснащений 6.4-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю FullHD+ та частотою оновлення 120 Гц. У верхній частині дисплея буде розташована фронтальна камера з роздільною здатністю 32 МП.

Samsung Galaxy S21 Fan Edition повинен отримати чіпсет Exynos 2100 або Qualcomm Snapdragon 888 (залежно від регіону). В парі з чіпсетом буде від 6 до 8 ГБ оперативної пам’яті, об’єм внутрішньої пам’яті буде складати від 128 ГБ до 256 ГБ. Очікується, що модель буде презентована вже цього літа.

Не пропустіть