Розкрито дизайн iPhone 13 mini

Вже у вересні цього року, якщо все піде за планами, компанія Apple повинна презентувати свій флагманський модельний ряд смартфонів iPhone, який вийде під назвою iPhone 12S або iPhone 13. Зараз у Мережі з’явилися зображення нового iPhone 13 mini, які дозволяють нам оцінити дизайн цієї моделі та побачити основні відмінності від актуального покоління.

Насправді різниця між моделями в плані дизайну буде невеликою. На зображенні можна побачити лише задню панель, але нам відомо, що на передній ми зможемо побачити зменшений виріз під фронтальну камеру та систему сенсорів True Depth. Щодо задньої панелі, тут також є незначні зміни – сенсори у основному модулі камери розташовані не вертикально, а по діагоналі.

З інших змін, зрозуміло, слід очікувати нового чіпсета Apple A15 Bionic, а також зміни об’єму стартової пам’яті з 64 ГБ до 128 ГБ, чого не відбулося у попередньому поколінні. Також дуже важливим нововведенням було би збільшення об’єму акумулятора, оскільки саме він для багатьох користувачів є основною проблемою смартфона.

Нагадаємо, що раніше було багато інформації про те, що у новому поколінні iPhone компанія Apple відмовиться від випуску mini-варіанту. Судячи зі всього, у модельному ряду iPhone 13 таки буде модель під індексом mini – скоріш за все, Apple просто випустить її у меншому об’ємі.

Не пропустіть