Розкрито дату презентації та характеристики Google Pixel 6

Компанія Google офіційно анонсувала, що захід Pixel Fall Launch пройде у вівторок, 19 жовтня. В ході цього заходу компанія покаже Google Pixel 6 та Google Pixel 6 Pro. Схоже на те, що презентація буде повністю присвячена смартфонам Pixel, на відміну від попередніх, на яких, окрім Pixel, компанія показувала багато інших своїх продуктів. Презентація розпочнеться о 20:00 за Київським часом.

Google Pixel 6 Pro отримає дисплей з діагоналлю 6.7 дюйма, загнутими гранями та частотою оновлення 120 Гц. Модель отримає третій перископічний модуль з чотирикратним оптичним зумом. Pixel 6, у свою чергу, отримає плоский 6.4-дисплей з частотою оновлення 90 Гц та не отримає третього модуля, щоправда, другий буде ширококутним зі збільшеною діафрагмою, завдяки чому зможе вловлювати на 150 відсотків більше світла, ніж попередник.

Нагадаємо, що компанія показала дизайн нових флагманських Google Pixel 6 та Pixel 6 Pro ще у серпні, розкривши при цьому деякі деталі про нові флагмани – за роботу обох буде відповідальний чіпсет Tensor власної розробки Google. Очікується, що ціна на Pixel 6 складатиме від 650 євро, а на Pixel 6 Pro – від 900 євро. Окрім цього, є дані про те, що компанія Google покаже складний смартфон Pixel з OLED-дисплеєм вже до кінця цього року.


Не пропустіть