Розкрито дату презентації нових Apple AirPods

Згідно з останніми даними, компанія Apple анонсує повністю бездротові навушники Apple AirPods третього покоління, а також оновлений Apple Music з покращеною якістю звуку у вівторок, 18 травня. Анонс планується зробити через прес-реліз.

Цю інформацію розкрив відомий інсайдер, який також нагадав, що у 2019 році компанія Apple також анонсувала навушники AirPods Pro таким самим способом, опублікувавши прес-реліз на своєму офіційному веб-сайті. На даний момент, щоправда, інформація не підтверджена, але джерело достатньо авторитетне, тому такого релізу варто очікувати.

Очікується, що Apple AirPods буде мати оновлений дизайн, який буде аналогічним більш дорогим AirPods Pro, але у них не буде активного поглинання шумів. Також відомо, що разом з цими навушниками компанія Apple повинна презентувати сервіс стрімінгової музики Apple Music HiFi. Ця версія повинна запропонувати музику більш високої якості.

Дані про це з’явилися після того, як раніше цього тижня з’явилися дані про те, що “найближчими тижнями” буде запущений сервіс Apple для стрімінгу музики у високій якості. Підписка на Apple Music HiFi буде коштувати 10 доларів на місяць.


Не пропустіть