Розкрито дату презентації Android 12

Компанія Google офіційно повідомила, коли пройде цьогорічна презентація Google I/O, на якій покажуть велику кількість програмних продуктів та розкажуть про плани компанії на наступний рік – це відбудеться з 18 по 20 травня. Інформацію про це офіційно розкрив голова Google Сундар Пічаї.

Очікується, що захід Google I/O пройде цього року, як і попереднього, у форматі онлайн, та буде доступним для перегляду усім охочим. В рамках презентації нам мають показати нову операційну систему Android 12, а також провести багато презентацій інших програмних продуктів, оновлень для програмних продуктів та семінарів, у яких візьмуть участь професійні розробники.

Слід також звернути увагу на те, що нова операційна система Android 12 стане доступною у вигляді попередньої збірки для розробників, а згодом очікується старт бета-тестування Android 12. Щоправда, скоріш за все, дату виходу фінальної версії Android 12 нам розкриють вже пізніше.

Згідно з інсайдерськими даними, компанія Google також повинна розкрити інформацію про нововведення для свого віртуального помічника Google Assistant, браузера Google Chrome та багатьох інших продуктів. Крім цього, можливі презентації не лише програмних, але й апаратних продуктів – можливо, нам покажуть Google Pixel 5A, Pixel Buds A та інші продукти.

Не пропустіть