Російський Су-34 на брелоки: фонд подарує жетони з обшивки збитого літака всім, хто пожертвує суму від $1000

Бажаючі можуть отримати клаптик збитого під Києвом російського літака

Фонд Drones for Ukraine, який закуповує дрони для Збройних сил України, проводить цікаву акцію. Кожному, хто пожертвує фонду понад 1000 доларів США, подарують металевий брелок, у якого є цікава особливість – його зроблено з обшивки російського Су-34, який збили у березні під Києвом. Інформація про це стала відомою з поста, який опублікував волонтер Юрій Висовень.

У пості Юрія є прохання поширити це серед англомовних користувачів, яким може бути цікавий такий сувенір, адже в українців з такими сувенірами проблем не буде – Збройні Сили України збивають російські літаки кожного дня. Зараз для брелоків використовується обшивка російського Су-24 (бортовий номер RF81251), що був збитий під Бородянкою.

Фонд Drones for Ukraine займається постачанням дронів, у першу чергу розвідувальних, підрозділам ЗСУ. Так що дуже символічно та іронічно, що збитий російський літак допомагає озброїти українських військових.

Варто зазначити, що брелоки з обшивки літаків – не нова практика. Більше того, існує окремий інтернет-магазин Aviationtag, де можна придбати брелоки, зроблені з Airbus A319, Boeing 777 та багатьох інших. Тим не менше, брелока, зробленого зі збитого в Україні російського винищувача-бомбардувальника, там немає.


Джерело Facebook

Не пропустіть