Роботу 160-ватної зарядки продемонстрували на відео

Компанія Infinix анонсувала концептуальний смартфон Concept Phone 2021, а також відправила перші тестові зразки блогерам. Так користувачі отримали змогу подивитись, як швидко може зарядитись телефон від адаптера потужністю 160 Вт. Також його задня кришка може змінювати колір.

Автор YouTube-каналу Tech Spurt показав, що при підключенні Infinix Concept Phone 2021 до зарядки у нього починає блимати зеленим кольором задня кришка. Важливо, що це не другий дисплей, а спеціальне скло, виготовлене із застосуванням електрохромної і електролюмінесцентної технологій, які дозволяють йому змінювати колір при подачі електрики.

Виробник заявляє, що від комплектного адаптера потужністю 160 Вт смартфон повністю заряджається всього за 10 хвилин. Блогер вирішив перевірити це: всього за дві хвилини апарат зарядився до 20%, після закінчення трьох хвилин було вже 30%, а через п’ять хвилин – майже 50%. Однак після 10 хвилин гаджет був заряджений тільки на 85%, що все ще вражає, але не відповідає даним Infinix. Всі 100% вдалося отримати тільки за 13 хвилин 10 секунд.

Аналогічний тест провів і Тім Шофілд з однойменного YouTube-каналу. Він отримав схожі результати, а на повну зарядку знадобилося трохи більше 12 хвилин. Можливо, для отримання заявленого результату потрібно повністю відключити пристрій. Але ніхто з блогерів цього не перевіряв.

Джерело Уoutubе