Рівень шуму PS5 може відрізнятися від моделі до моделі – названа причина

Компанія Sony презентувала та випустила свою консоль нового покоління PlayStation 5, яку, хоч і в дефіциті, але при великому бажанні можна купити. Нова консоль позиціюється як більш потужна та тиха, ніж її попередниця, PlayStation 4 Pro. При цьому в Мережі з цього приводу змішані відгуки – деякі користувачі вважають, що консоль надто гучна, інші цілком задоволені рівнем шуму та не бачать жодних проблем.

Зараз стало відомо, що це не через різницю у гостроті слуху та сприйнятті у різних людей, точніше, не лише в цьому. При розборі п’яти екземплярів Sony PlayStation 5 виявилося, що у двох екземплярах використовується один тип вентилятора, а у трьох інших – інший, і рівень шуму в них, хоч і не особливо (39 проти 43 дБ), відрізняється (заміри проводилися біля самого корпусу.

Що цікаво, у офіційному відеоролику компанії Sony при розборі консолі ми побачили ще інший вентилятор, і тут є два варіанти – або, в залежності від екземпляра, може бути три різні варіанти вентиляторів, або вентилятор, показаний на відео, так і не з’явився у серійних зразках. Також слід зазначити, що визначити, яким вентилятором буде оснащена ваша консоль, до покупки неможливо.Не пропустіть