Результати тестування iPhone 12 Pro Max засвітилися в AnTuTu

Смартфон показує незначний приріст продуктивності.

Незважаючи на те, що Apple ще не ділилася подробицями про новенькі смартфони iPhone, компанія детально розповіла про серце майбутніх телефонів — чіпсет Apple A14. Ґрунтуючись на заявах Apple під час його анонсу, процесор працює на 17% швидше, а графічний процесор — на 8%, ніж його попередник. Тестування в AnTuTu допоможе дізнатися реальні результати.

Як свідчать дані AnTuTu, iPhone 12 Pro Max демонструє приріст обчислювальної продуктивності на 16% і приріст графічної продуктивності на 4%. Смартфон порівнювали з попередником — iPhone 11 Pro Max. Приріст продуктивності підсистеми пам’яті становить 22%. Однак загальний приріст продуктивності виглядає незначним.

У тестуванні AnTuTu смартфон iPhone 12 Pro Max набрав 572333 бали, що здається досить низьким результатом, враховуючи, що результат Snapdragon 865+ для Android перевищує позначку в 600000.

Можна зробити висновок, що перехід на 5-нм чіпсети може не принести того результату, на який ми всі сподівалися. Однак це може бути інженерний зразок, і продуктивність кінцевих пристроїв може бути набагато краща.

Джерело gsmarena
Не пропустіть