Реклама водонепроникного iPhone 12 визвала шквал емоцій у користувачів

В компанії Apple опублікували новий рекламний ролик, в якому чоловік стоїть під проливним дощем з телефоном iPhone 12 біля вуха. Рекламний слоган говорить: «Захист від бризок і води. Не хвилюйтеся, це iPhone».

Цей ролик викликав бурхливе обговорення і скарги користувачів. Багато хто заявив, що подібна реклама Apple виглядає ефектно, однак при цьому вона не відповідає дійсності. Адже Apple і інші компанії відмовляються від виконання гарантійних зобов’язань, якщо всередині смартфона виявляються сліди проникнення вологи. Це негласне правило індустрії смартфонів: якщо телефон потонув, вам доведеться заплатити за його ремонт.

На офіційному сайті Apple говориться, що iPhone 12 і iPhone 12 mini захищені від бризок, води і пилу відповідно з пропозиціями щодо IP68. При цьому також говориться, що бризкозахист, водонепроникність і пилонепроникність можуть знижуватися через щоденного зносу. Apple відзначає, що заряджати вологий iPhone строго заборонено.

Будь ласка, зверніться до керівництва з експлуатації за інструкціями з очищення та сушіння. Гарантія не поширюється на пошкодження, викликані зануренням в рідину.

Тому незважаючи на подібну рекламу, користувачам iPhone 12 і інших смартфонів з захистом IP68 не рекомендують перевіряти водонепроникність своїх смартфонів.

Джерело Мydrivers
Не пропустіть