Redmi презентує нові навушники 2 вересня

Відомо, що компанія Redmi не обмежується випуском смартфонів і ноутбуків, оскільки її асортимент містить велику кількість аксесуарів та інших товарів. Минулого тижня компанія Realme, прямий конкурент Redmi, випустив нові навушники з дротовим підключенням, які отримали назву Realme Buds Classic, і зараз компанія Redmi опублікувала тизери, які натякають на випуск власної моделі з підключенням по дроту.

Компанія опублікувала в соціальній мережі Twitter тизер тривалістю 23 секунди, у якому можна побачити контури навушників та мініджек 3.5 міліметрів під прямим кутом. У навушників буде пасивна шумоізоляція, яка стала можлива завдяки використанню вакуумного типу амбушюр. Нагадаємо, що Realme Buds Classic вийшли у дизайні Apple EarPods. На відео також показано, що навушники будуть доступними у червоному та синьому кольорах.

Видання Gizmochina з посиланням на інсайдера опублікувало інформацію про нову модель навушників Redmi. Вони повинні отримати металевий корпус, бути легкими та мати підтримку Hi-Res. Очікується, що навушники оснастять десятиміліметровими драйверами.

На даний момент невідомо, скільки точно коштуватимуть нові навушники Redmi, але Realme Buds Classic, які, вочевидь, виступають їхнім прямим конкурентом, коштують близько 5 доларів. Очікується, що ціна на нові навушники Redmi буде приблизно на такому ж рівні.

Джерело gizmochina
Не пропустіть