Redmi Note 11 Pro і Redmi Note 11 Pro+ скоро вийдуть в Європі

Компанія Xiaomi скоро випустить свої нові хіти – Redmi Note 11 Pro та Redmi Note 11 Pro+ у Європі. Про це повідомив тематичний ресурс 91mobiles, дані якого майже завжди підтверджувались.

Наприкінці жовтня Xiaomi представила лінійку Redmi Note 11 у Китаї. До неї увійшли базовий Redmi Note 11, Redmi Note 11 Pro та Redmi Note 11 Pro+. Уся серія стала бестселером на китайському ринку з перших хвилин. Тепер очікується міжнародний запуск. Базова версія має стати доступною в Індії під назвою Redmi Note 11T. Презентацію вже призначено на 30 листопада.

А ось щодо решти ринку повідомлялося, що міжнародні версії Redmi Note 11 можуть отримати абсолютно новий дизайн та SoC Qualcomm Snapdragon замість MediaTek Dimensity, але дебютують вони лише у першому кварталі 2022 року.

Як розповів 91mobiles з посиланням на авторитетного мережевого інформатора Мукул Шарма (Mukul Sharma), глобальні варіанти Redmi Note 11 Pro та Redmi Note 11 Pro+ вже почали проходити внутрішнє тестування в європейському регіоні.

Це свідчить про швидкий випуск — можливо, навіть у Європі користувачам не доведеться чекати на початок 2022 року. При цьому смартфони мають ті ж номери моделей, що й їхні китайські аналоги. Наприклад, Redmi Note 11 Pro+ поставлятиметься з номером моделі 20191116UG. Зважаючи на все, перехід на Qualcomm Snapdragon також не відбудеться.

Мукул Шарма (Mukul Sharma) – інформатор із гарним послужним списком. Зокрема, він першим розповів про Xiaomi Mi Note 10 зі 108-мегапіксельною камерою.

Джерело 91mobiles
Не пропустіть