Redmi може випустити перебрендований Poco X3

У кінці минулого року компанія Redmi випустила смартфони Redmi K30 та Redmi K30 5G у Китаї, які стали її першими моделями з частотою оновлення 120 Гц. Після цього 4G-варіант цього смартфона вийшов у Індії, як Poco X2. На даний момент з такою частотою оновлення у Redmi є моделі Redmi K30i, Redmi K30 Racing Edition та Redmi K30 Ultra. Згідно з останньою інформацією, новий смартфон бренда з цією фішкою повинен вийти вже назабаром.

Згідно з інформацією, наданою виданням виданням Gizmochina з посиланням на інсайдера, смартфон отримає IPS-дисплей з роздільною здатністю Full HD+, частотою оновлення 120 Гц, частотою оновлення сенсора 120 Гц та вирізом під фронтальну камеру. Цей опис по всьому співпадає з Poco X3 NFC, який був анонсований буквально сьогодні. З цього можна зробити висновок, що ми побачимо обернений процес ребрендингу, і модель Poco вийде під брендом Redmi, а не навпаки, як це було багато разів до цього.

На жаль, нам на даний момент невідомі більше ніякі подробиці щодо характеристик смартфона чи його назви, тому поки не можна впевнено щось стверджувати. Скоріш за все, це може бути перший смартфон у модельному ряду Redmi K40 або поки не анонсований Redmi Note 10. Враховуючи, що політика компанії Xiaomi та її суббрендів у Китаї спрямована на постійне поширення смартфонів з підтримкою 5G, цілком можливо, що перебрендований Poco X3 NFC від Redmi отримає чіпсет з підтримкою 5G, а не Snapdragon 732G.

Джерело gizmochina
Не пропустіть