Redmi K30S повинен отримати дуже приємну ціну

Компанія Redmi планує незабаром презентувати свій новий смартфон K30S, про що свідчить поява тизерів. Перший тизер опублікував генеральний директор Redmi у своєму офіційному Weibo-аккаунті. Очікується, що новий смартфон презентують вже 27 жовтня, про що розповіло видання GSMArena з посиланням на інсайдера.

Згідно з інсайдерською інформацією, нова модель повинна отримати нижчу ціну, ніж недавно презентований Redmi K30 Ultra, який працює на чіпсеті MediaTek Dimensity 1000+. Що цікаво, Redmi K30S повинен працювати під управлінням флагманського чіпсета Qualcomm Snapdragon 865, оскільки модель повинна стати перебрендованим Mi 10T для китайського ринку.

Недавно з’явилося підтвердження того, що Redmi K30S повинен стати повною копією Xiaomi Mi 10T, який був презентований на європейському ринку зовсім недавно, але недоступний на китайському ринку. Нагадаємо, що зараз Redmi K30 Ultra коштує близько 255 доларів за конфігурацію з 6 ГБ оперативної та 128 ГБ внутрішньої пам’яті, і це вдвічі дешевше за офіційну європейську ціну Xiaomi Mi 10T з такою самою кількістю пам’яті. Якщо Redmi K30S буде ще дешевшим, то це буде справді неймовірно популярна модель, адже зараз всі решта смартфони зі Snapdragon 865 коштують приблизно від 350 доларів.

Джерело GSMArena
Не пропустіть