Realme представила дві нові ультрабюджетні Bluetooth-колонки

Разом з новими смартфонами і своїм першим планшетом компанія Realme представила дві нові моделі портативних Bluetooth-колонок і бездротові навушники Buds Air 2 в золотому забарвленні.

Bluetooth-колонка Realme Cobble отримала динамічний драйвер потужністю 5 Вт з пасивним випромінювачем низьких частот для більш глибоких басів. При цьому девайс важить всього 200 г. Динамік забезпечує монофонічний звук, але два таких пристрої можна об’єднати в стереопару.

Гаджет захищений від вологи і бризок за стандартом IPX5. Низька затримка в 88 мс дозволяє використовувати його для ігор.

Вбудований акумулятор ємністю 1500 мАг забезпечує до 9 годин безперервного відтворення музики. Процес займає близько 2,5 годин через порт USB-C.

Вартість колонки Realme Cobble в Індії становить 1800 рупій.

Інша портативна колонка – Realme Pocket – виправдовує свою назву завдяки вазі в 113 г і більш компактним розмірам. Гаджет оснащений драйвером потужністю 3 Вт з пасивним випромінювачем низьких частот, як і в старшій моделі. Тут також можна налаштувати стереозвук при підключенні другої колонки, або запустити ігровий режим з низькою затримкою звуку.

Акумулятор ємністю 600 мАг забезпечує до 6 годин роботи пристрою, а повна зарядка через порт USB-C займає близько 2,5 годин. Ця модель також захищена від бризок за стандартом IPX5.

Bluetooth-колонка Realme Pocket оцінена в 1100 індійських рупій. Обидві колонки надійдуть у продаж з 15 вересня.

Крім нових динаміків, Realme представила навушники Buds Air 2 в новому забарвленні – Closer Gold. Навушники надійдуть у продаж в Індії з 14 вересня за ціною 3300 рупій. Про доступність новинок в інших регіонах поки немає інформації.

 

Не пропустіть