Realme готує рекордно швидку зарядку

До виставки Mobile World Congress 2022 залишилось менше тижня – вона розпочнеться вже 28 лютого. В рамках цієї конференції компанія Realme повинна презентувати новий флагманський смартфон Realme GT 2 Pro. Окрім цього, компанія має презентувати “найшвидшу у світі технологію зарядки”. Поки компанія не розкриває подробиць, але нам вже стало відомо, що мова йде про швидку зарядку потужністю 200W.

Вже є зображення, на якому демонструється зарядний пристрій з маркуванням 20V-10A, тобто потужність зарядки складатиме 200W. На даний момент це найбільший показник на ринку (минулого року компанія Xiaomi також показала швидку зарядку потужністю 200W, як концепт). Окрім цього, зарядний пристрій підтримує USB Power Delivery – щоправда, тут потужність обмежена показником у 45W (20V-2.5A).

Така технологія швидкої зарядки дуже відчутно покращить час зарядки смартфона. Нагадаємо, швидка зарядка Xiaomi потужністю 200W здатна повністю зарядити акумулятор об’ємом 4000 мАг за 8 хвилин. Очікується, що технологія Realme буде показувати схожі результати.Не пропустіть