Нещодавно компанія Realme представила в Індії свій останній смартфон серії Realme 12 Pro. Зараз вони готуються представити два нових доповнення до лінійки – Realme 12 та Realme 12 Plus. Усіх подробиць про ці телефони поки що немає, але завдяки нещодавній реєстрації в TENAA ми отримали інформацію про майбутній Realme 12 Plus 5G.
Отже, телефон отримав зелене світло від TENAA з номером моделі RMX3866, який збігається з номером моделі, поміченим в MIIT та інших сертифікатах для Realme 12 Plus.
Побіжний погляд на дизайн показує, що 12 Plus запозичив його у своїх братів і сестер Pro, з великим круглим островом камери та характерною смужкою, що проходить по задній панелі. Крім того, телефон має плоскі рамки та дисплей з краплеподібним вирізом.
Екран має діагональ 6,67 дюйма та роздільну здатність Full HD+ (2400 x 1080 пікселів) з AMOLED-панеллю для яскравих кольорів. Для безпеки на борту є вбудований сканер відбитків пальців. І хоча в переліку не вказана частота оновлення, ми очікуємо, що дисплей буде підтримувати частоту оновлення 90 Гц або 120 Гц.
За роботу Realme 12 Plus 5G відповідає восьмиядерний процесор з тактовою частотою 2,6 ГГц, хоча конкретні деталі чипсета залишаються невідомими. Користувачі матимуть на вибір ряд варіантів оперативної пам’яті, включаючи 6 ГБ, 8 ГБ, 12 ГБ і колосальні 16 ГБ. Варіанти зберігання даних також настільки ж різноманітні, з конфігураціями на 128 ГБ, 256 ГБ, 512 ГБ і навіть 1 ТБ. Очікується, що телефон працюватиме під управлінням інтерфейсу Realme UI 5 на базі Android 14.
Що стосується оптики, Realme 12 Plus 5G оснащений потрійною задньою камерою – 50-мегапіксельним основним датчиком, 8-мегапіксельним надширококутним об’єктивом і 2-мегапіксельним макрооб’єктивом. Для селфі використовується 16-мегапіксельна фронтальна камера. Акумулятор ємністю 5 000 мАг забезпечує роботу смартфона, хоча подробиці про зарядку поки що тримаються в таємниці.
Після завершення сертифікації TENAA Realme 12 Plus 5G може з’явитися на ринку Китаю разом із серією Realme 12 Pro пізніше цього місяця. Ціна та деталі глобальної доступності все ще залишаються невідомими.