Razer випустила нестандартні навушники

Вони отримали технологію шумозаглушення.

Razer асоціюється з іграми і, як наслідок, яскравим RGB і ігровою естетикою, але компанія анонсувала новий несподіваний продукт. Нова пара навушників призначена для меломанів і поставляється з мінімалістичним дизайном, який також пропонує технологію шумозаглушення.

Razer Opus — це універсальна пара навушників, яка підходить не тільки для ігор, на відміну від пропозицій більшості виробників ігрових аксесуарів. Навушники за $199, які навіть мають сертифікат THX для театральної якості звуку, виготовлені зі штучної шкіри, а амбушюри і наголов’я виконані з м’якої піни.

Для забезпечення зв’язку Opus може підключатися до пристроїв через Bluetooth 4.2 і підтримувати кодеки AAC, APTX, A2DP, AVRCP і HFP. У разі необхідності також можна використовувати 3,5-мм аудіокабель.

Навушники отримали технологію ANC, яку виробники назвали АТС — «системою активного шумозаглушення». Ця система використовує чотири мікрофони, щоб забезпечити шумозаглушення, при цьому в кожному навушнику є один мікрофон всередині і один зовні — саме тут вступає в дію гібридна деталь, яка допомагає “відсіяти” пасивні звуки. У новинці також використовуються великі 40-мм динамічні драйвери з заявленим частотним діапазоном від 20 Гц до 20 кГц.

Вбудований акумулятор забезпечить 25 годин відтворення з включеним ANC на одному повному заряді.

Razer Opus можна придбати за $199 або €210 в залежності від регіону.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть